Zestaw 4 krzeseł skandynawskich SK77 ciemnoszare na drewnianych nogach
Cena regularna:
1 036,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł skandynawskich SK77 ciemnoszare na drewnianych nogach
Siedzisko krzesła SK77 jest obite wysokiej jakości ciemnoszarym welurem, który został dodatkowo elegancko przepikowany.
Razem z drewnianymi nogami, dodatkowo wzmocnionymi metalowym pałąkiem daje to efekt nowoczesności oraz śmiało wpisuje się w nurt minimalizmu.
Najważniejsze cechy:
- oparcie w ciemnoszarym kolorze wykonane z polipropylenu,
- pikowane siedzisko i oparcie ozdobione guzikami,
- drewniane nogi,
- metalowe czarne wzmocnienie,
- styl skandynawski, loft,
- idealne do biura, salonu i jadalni,
- krzesło proste w montażu.
Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | odcienie drewna |
| Materiał korpusu | polipropylen |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 46 cm |
| Szerokość mebla | 44 cm |
| Wysokość mebla | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
1 316,00 zł
Cena regularna:
1 716,00 zł
596,00 zł
Cena regularna:
996,00 zł
329,00 zł
Cena regularna:
429,00 zł
239,00 zł
Cena regularna:
329,00 zł