O firmie

 Krzesła Design

rok założenia 1995

 

 

Nasza firma, Krzesła Design, jest liderem w produkcji krzeseł plastikowych i tapicerowanych, które dostarczamy klientom na terenie całej Europy. Razem z naszymi projektantami, staramy się aby Nasze krzesła miały nie tylko niesamowity design, ale także o ich doskonała jakość wykonania oraz niezwykle wysoki komfort użytkowania.

Od 25 lat produkcji i sprzedaży krzeseł zwracamy szczególną uwagę na ich wykonanie i jakość, dla tego też w Naszej firmie pracują najbardziej wykwalifikowani fachowcy w dziedzinie tapicerowania, najlepsi stolarze oraz wybitni projektanci. Aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów stale poszerzamy nasz asortyment.

Dbamy o to aby zakupy u nas były dla Państwa bezpieczne, oraz o to że zakupione towary będą na najwyższym poziomie wykonania.

 

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy mocno utożsamiają się z misją firmy - ponadczasowy design w dobrej cenie. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom szeroką paletę krzeseł, kanap i stołów, które odnajdą swoje miejsce w każdej przestrzeni.

 

GLOBAL INVEST MARCIN DOROSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul.Kilińskiego 4
Kluczbork 46-200
NIP 751-178-25-85
REGON 386421656

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl