Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK76 w szarej ekoskórze na drewnianych nogach
Cena regularna:
996,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK76 w szarej ekoskórze na drewnianych nogach
Prezentujemy krzesło tapicerowane SK76, którego siedzisko jest obite wysokiej jakości szarą ekoskórą. Oparcie krzesła dodatkowo zdobione jest pikowanym przeszyciem.
Krzesło SK76 zdobią drewniane nogi w kolorze jasnego buku. Wzmocniliśmy krzesło czarnym metalowym pałąkiem, dającym efekt nowoczesności oraz śmiało wpisującym się w każdy styl.
Cechy produktu:
- nowoczesny design,
- siedzisko obite szarą ekoskórą,
- pikowane siedzisko dodaje stylu,
- nogi wykonane z drewna w kolorze jasnego buku,
- model krzesła SK76 doskonale pasuje do salonu, gabinetu lub jadalni,
- zestaw zawiera 4 krzesła,
- produkt do samodzielnego, prostego montażu.
Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | odcienie drewna |
| Materiał korpusu | drewno |
| Materiał obicia | ekoskóra |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 46 cm |
| Szerokość mebla | 44 cm |
| Wysokość mebla | 84 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
189,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
129,00 zł
Cena regularna:
209,00 zł
499,00 zł
Cena regularna:
619,00 zł
159,00 zł
Cena regularna:
249,00 zł