Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK54 w czarnym welurze
Cena regularna:
996,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK54 w czarnym welurze
Prezentowane skandynawskie krzesło tapicerowane SK54 to krzesło, które będzie służyć na lata. Jego design oraz strukturalny czarny welur zapewnia wygodę użytkowania, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie rozsiąść się i wykonywać codzienne czynności.
Model skandynawskiego krzesła tapicerowanego SK54 doskonale pasuje do salonu, gabinetu, sypialni, jadalni czy poczekalni. Funkcjonalność, wygoda użytkowania i wytrzymałość to główne zalety czarnego tapicerowanego krzesła skandynawskiego SK54.
Dodatkowym atutem będą czarne nogi wykonane ze stali.
Najważniejsze cechy:
- siedzisko w czarnym welurze,
- zaokrąglony kształt korpusu,
- czarne metalowe nogi,
- styl nowoczesny,
- idealne do biura, gabinetu, salonu i jadalni,
- krzesło proste w montażu.
Dane techniczne
| Kolor obicia | czarny |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał korpusu | polipropylen |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 50 cm |
| Szerokość mebla | 45 cm |
| Wysokość mebla | 86 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 44 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
119,00 zł
Cena regularna:
199,00 zł
279,00 zł
Cena regularna:
369,00 zł
129,00 zł
Cena regularna:
259,00 zł
289,00 zł
Cena regularna:
389,00 zł