Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK44 w niebieskim welurze ze złotymi nogami
Cena regularna:
1 036,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK48 w niebieskim welurze ze złotymi nogami
Przygotuj się na przepych i luksus w swoim wnętrzu dzięki naszemu zestawowi nowoczesnych krzeseł tapicerowanych SK44 niebieskich ze złotymi nogami w stylu glamour. To niezwykłe połączenie elegancji, funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania, które wzbogaci każdą przestrzeń.
Designerski model krzeseł wyróżnia się swoim wyjątkowym wyglądem. Ich niebieska welurowa tapicerka o delikatnej fakturze i miękkości zapewnia nie tylko wygodę, ale także dodaje klasy i stylu. Złote metalowe nogi wykonane z wysokiej jakości materiałów dodają mu eleganckiego blasku i przyciągają uwagę.
Te krzesła nie tylko pięknie wyglądają, ale również zapewniają doskonałą wygodę. Wyposażone w miękką i dobrze wyprofilowaną poduszkę oraz ergonomiczne oparcie, zapewniają optymalne wsparcie dla pleców, co pozwala Ci na komfortowe i relaksujące siedzenie przez długie godziny.
Dodatkowo łatwa w czyszczeniu tapicerka sprawia, że utrzymanie krzeseł w doskonałym stanie jest szybkie i łatwe.

Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie niebieskiego |
| Kolor nóżek | złote |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Głębokość mebla | 50 cm |
| Szerokość mebla | 52 cm |
| Wysokość mebla | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
189,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
129,00 zł
Cena regularna:
209,00 zł
289,00 zł
Cena regularna:
389,00 zł
269,00 zł
Cena regularna:
349,00 zł