Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK31 w jasnoszarym welurze i na czarnych nogach
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK31 w jasnoszarym welurze na czarnych nogach
Poszukujesz stylowego krzesła, które stanie się ozdobą twojego wnętrza? Koniecznie zapoznaj się z naszym modelem krzesła tapicerowanego SK31, które zachwyci Cię pięknym designem oraz komfortem użytkowania.
Model jasnoszary SK31 to połączenie nowoczesności z elegancją. Z pewnością sprawdzi się w oryginalnej aranżacji, nie tylko w salonie, gdzie z pewnością stanie się wizytówką tego miejsca. Prosta forma została wzbogacona ozdobnym pikowaniem oraz pomalowanymi proszkowo nogami w kolorze czarnym, które wizualnie odciążają całość, ale dodają jej tym samym wyjątkowego charakteru.
Cechy produktu:
- prostota połączona z nowoczesnym designem, dzięki ozdobnemu pikowaniu,
- idealne do jadalni, salonu bądź gabinetu,
- wysoka funkcjonalność,
- nogi wykonane z metalu w czarnym kolorze,
- obicie w jasnoszarym welurze,
- zestaw zawiera 4 krzesła,
- produkt do prostego, samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 55 cm |
| Szerokość mebla | 45 cm |
| Wysokość mebla | 94 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
149,00 zł
Cena regularna:
249,00 zł
169,00 zł
Cena regularna:
259,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
259,00 zł
429,00 zł
Cena regularna:
519,00 zł