Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK08 w szarym welurze na nogach w kolorze jasnego buku
Cena regularna:
876,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych SK08 w szarym welurze na nogach w kolorze jasnego buku
Nonszalanckie pikowania na oparciu krzesła tapicerowanego SK08 to coś co wyróżnia ten model wśród innych. Krzesło tapicerowane SK08 będzie idealnym wyborem zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i wnętrz w stylu retro czy minimalistycznych. Oparcie oraz siedzisko krzesła tapicerowanego SK08 w ciemnoszarym welurze jest miękkie dzięki zastosowaniu pianki tapicerskiej.Całość korpusu krzesła została oparta na czterech, solidnych drewnianych nóżkach zakończonych czarnymi końcówkami, które nie rysują podłoża.
Cechy produktu:
- design, dodający stylu do każdej przestrzeni,
- siedzisko w szarym welurze,
- miękkie wypełnienie gwarantuje komfort i wygodę,
- nogi wykonane z metalu w kolorze jasnego buku,
- nogi posiadają czarne wykończenia, które nie rysują podłoża,
- eleganckie pikowania,
- zestaw zawiera 4 krzesła,
- produkt do samodzielnego, prostego montażu.
Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 56 cm |
| Szerokość mebla | 50 cm |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
119,00 zł
Cena regularna:
199,00 zł
279,00 zł
Cena regularna:
369,00 zł
1 119,00 zł
Cena regularna:
1 599,00 zł
289,00 zł
Cena regularna:
389,00 zł