Krzesło tapicerowane do salonu SK01 szare welurowe kubełkowe nowoczesne loft
Cena regularna:
429,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do salonu SK01 ciemnoszare welurowe nowoczesne loft
Chcesz ciekawie urządzić salon lub jadalnię? Zbuduj wyjątkowy charakter pomieszczenia, wybierając meble o konkretnej estetyce. Wśród inspiracji wnętrzarskich znajdziesz m.in. motywy industrialne. Ten styl to przede wszystkim otwarta przestrzeń, połączone pokoje i krzesła tapicerowane loftowe.
Model krzesła tapicerowanego SK01 cechuje się przede wszystkim kubełkową formą z wygodnymi podłokietnikami. Stylu modelowi krzesła SK01 nadają przeszycia na całej powierzchni korpusu, które tworzą wzory małych rombów.
Welur, z którego wykonano obicie, świetnie się prezentuje i dodaje głębi ciemnoszarej barwie. Materiał ten zmienia odcienie w zależności od ułożenia włókien. Dzięki temu krzesło kubełkowe, ciemnoszare – miejscami ciemniejsze lub jaśniejsze – zyskuje wyjątkowy wygląd. Złote, metalowe nóżki podkreślają industrialny styl i stabilizują siedzenie. Dzięki starannemu wykonaniu i wytrzymałym materiałom produkt jest trwały i praktyczny.
Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | złote |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 61 cm |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Wysokość mebla | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Szerokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
329,00 zł
Cena regularna:
429,00 zł
239,00 zł
Cena regularna:
329,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
259,00 zł
189,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł
