Krzesło tapicerowane do jadalni SK07 szare welurowe nowoczesne OUTLET
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do salonu SK07 szary welur, czarne nogi
Eleganckie, pikowane siedzisko obite wysokiej jakości welurem oraz cztery metalowe, malowane na czarno nogi, to prosty przepis na stylowe krzesło, jakim niewątpliwie jest model SK07.
Jego bardzo wygodne oparcie, uczyni z niego znakomitą podporę, zarówno w stylowej jadalni, salonie czy gabinecie. Jego obecność w pomieszczeniu automatycznie zwiększa jego prestiż.
Nowoczesne krzesło DSW w stylu skandynawskim.
Model SK07 to przede wszystkim:
- Nowoczesny design dla twojej przestrzeni
- dbałość o wysoką jakość wykonania dla twojej satysfakcji
- atrakcyjna cena
Model SK07 został stworzony z myślą o prostocie, którą cechuje styl skandynawski w połączeniu z nowoczesnym designem.
Kupując nasze krzesła, możesz być pewien, że oczarujesz swoich gości ponadczasowym designem.
Idealne do: Jadalni, salonu bądź gabinetu.
Nasze produkty to gwarancja funkcjonalności, prostej formy oraz wytrzymałości


Produkt drugiego gatunku z końcówek produkcji, który ma małe wady. Delikatne rysy, otarcia czy lekkie zabrudzenia nie wpływają na użytkowanie produktu.
Wyżej wymienione wady nie podlegają reklamacji.
Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał korpusu | drewno |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 65 cm |
| Szerokość mebla | 50 cm |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
239,00 zł
Cena regularna:
329,00 zł
249,00 zł
Cena regularna:
339,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
259,00 zł
209,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł