Krzesło tapicerowane do jadalni Loppio szare welurowe nowoczesne loft
Cena regularna:
399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do jadalni Loppio szare welurowe nowoczesne loft
Krzesło tapicerowane Loppio świetnie wkomponuje się w oryginalne aranżacje, w których stanie się główną dekoracją. Wysokiej jakości ciemnoszara tkanina welurowa doskonale współgra z podstawą, tworząc razem stylowe i pełne klasy połączenie. Krzesło posiada zabudowany korpus, jednak dzięki wąskiej podstawie całość prezentuje się lekko i gustowanie.
Wygodne ciemnoszare oparcie pozwoli na regeneracyjny wypoczynek oraz zapewni maksymalny komfort podczas jego użytkowania. Użycie metalu do budowy jego podstawy gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość konstrukcji.
Carlo Bellotti to marka z prawdziwym włoskim sznytem. Łączy to co najlepsze ze stolicy światowej mody - elegancję, ponadczasowy design, który się nie starzeje oraz wysoki komfort z użytecznością.
Dane techniczne:
Nazwa modelu - Loppio
Kolor siedziska - Ciemnoszary
Materiał siedziska - Welur
Kolor nóg - Czarny
Materiał nóg - Metal
Głębokość siedziska - 44 cm
Szerokość siedziska - 43 cm
Wysokość - 89 cm


Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 53 cm |
| Szerokość mebla | 51 cm |
| Wysokość mebla | 89 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
189,00 zł
Cena regularna:
289,00 zł
239,00 zł
Cena regularna:
289,00 zł
299,00 zł
Cena regularna:
399,00 zł
229,00 zł
Cena regularna:
329,00 zł