Krzesło tapicerowane SK143 ciemnoszare welurowe nowoczesne loft glamour
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do salonu SK143 ciemnoszare welurowe nowoczesne loft glamour
Eleganckie krzesło tapicerowane SK143, zostało pokryte wysokiej jakości tkaniną welurową - Bluvel, która cechuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne oraz jest banalnie prosta w czyszczeniu. Ze względu na jej dłuższy włos, tkanina mieni się podczas użytkowania. Krzesło jest w kolorze ciemnoszarym.
Kubełkowe siedzisko wraz z wygodnymi oparciami znacząco zwiększają komfort użytkowania. Dzięki miękkiemu siedzisku, korzystanie z tego mebla będzie czystą przyjemnością, Całość została oparta na czterech, solidnych metalowych nogach w kolorze złotym.
Krzesła zostały wyprodukowane w renomowanej polskiej firmie z długoletnim doświadczeniem, co daje gwarancje trwałości mebla na lata!
Dane techniczne:
Model: SK143
Materiał siedziska: Welur
Kolor siedziska: Ciemnoszary (Bluvel 14)
Materiał nóg: Metal
Kolor nóg: Złoty
Wysokość: 81 cm
Szerokość siedziska: 42 cm
Głębokość siedziska: 43 cm
Krzesło nie wymaga montażu:

Dane techniczne
| Kolor obicia | odcienie szarości |
| Kolor nóżek | złote |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 55 cm |
| Szerokość mebla | 56 cm |
| Wysokość mebla | 81 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
189,00 zł
Cena regularna:
289,00 zł
239,00 zł
Cena regularna:
289,00 zł
299,00 zł
Cena regularna:
399,00 zł
229,00 zł
Cena regularna:
329,00 zł