Krzesło barowe hoker SH19 szary welur chromowana podstawa
Cena regularna:
299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hoker - krzesło barowe SH19 szary welur na chromowanej podstawie
Model szarego hokera SH19 łączy w sobie elegancję i wygodę. Tapicerkę hokera stanowi aksamitna w dotyku tkanina typu velvet. Siedzisko wypełnione jest kilkucentymetrową warstwą miękkiej pianki, a przednią stronę oparcia zdobi estetyczne pikowanie.
Prezentowane krzesło barowe SH19 to ciekawa propozycja dla nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko. Idealnie sprawdzi się zarówno w kuchni jak i w salonie czy gabinecie. Solidna i wytrzymała noga z okrągłą podstawą wykonana została ze stali malowanej w kolorze chromu. Sam hoker barowy posiada również możliwość regulacji wysokości siedziska i jego obrót o 360°.
Dodatkowym atutem jest praktyczny podnóżek, na którym możemy wygodnie podeprzeć nogi.
Dane techniczne:
Model: SH19
Materiał siedziska: Welur
Kolor siedziska: Szary
Materiał podstawy: Metal
Kolor podstawy: Chrom
Wysokość: 85-105 cm
Wysokość siedziska: 62-82 cm
Szerokość siedziska: 47 cm
Głębokość siedziska: 37 cm
Krzesło do samodzielnego montażu

Hoker SH19 to produkt drugiego gatunku z końcówek produkcji, który ma małe wady. Delikatne rysy, otarcia czy lekkie zabrudzenia nie wpływają na użytkowanie produktu.
Wyżej wymienione wady nie podlegają reklamacji.
Dane techniczne
| Kolor obicia | czarny |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał obicia | welur |
| Podłokietniki | nie |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość mebla | 45 cm |
| Szerokość mebla | 47 cm |
| Wysokość mebla | 105 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
- Otrzymujesz 30 dni na zwrot
-
Kup teraz zapłać później!
396,00 zł
Cena regularna:
796,00 zł
179,00 zł
Cena regularna:
269,00 zł
289,00 zł
Cena regularna:
379,00 zł
189,00 zł
Cena regularna:
299,00 zł