Sypialnia powinna być miejscem, w którym możemy w pełni odpocząć oraz zregenerować zarówno swoją psychikę, jak i ciało. W tym celu niezbędne jest odpowiedniej jakości łóżko, wyposażone w wysokiej klasy materac o dopasowanych do naszych potrzeb gabarytach czy stopniu twardości. W ofercie sklepu Krzesła Design można znaleźć duży wybór wysokiej klasy materaców, między innymi cieszące się dużą popularnością materace kieszeniowe.

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe – podstawowe informacje

Materace kieszeniowe to modele, które odznaczają się szczególną budową, determinującą ich wyjątkową elastyczność i doskonałe dopasowanie. Modele te są bowiem wyposażone w kilka do kilkunastu osobnych kieszeni, w których umieszczane są sprężyny spiralne. Działają one niejako niezależnie od siebie, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do poszczególnych części ciała, ich gabarytów i stopnia nacisku.

Materace kieszeniowe – najważniejsze cechy

Dzięki wspomnianej powyżej charakterystycznej budowie materace kieszeniowe są uznawane za wyjątkowo dobrze dopasowujące się do ciała modele i gwarantujące wysoką wygodę użytkowania. Każda z kieszeni wyposażonych w sprężyny to osobny, niezależny od innych punkt podparcia. Dzięki temu wszystkie części materaca odpowiednio „reagują” na zróżnicowany nacisk poszczególnych części ciała. Materace te gwarantują więc doskonałe podparcie, jednocześnie utrzymując swoją pierwotną sprężystość i pozostając odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy wgniecenia.

Materac kieszeniowy gwarantuje nie tylko wygodną, ale także bezpieczną dla kręgosłupa pozycję podczas odpoczynku i snu. Modele te sprawdzają się doskonale dla par – niezależnie od tego, jak bardzo dwie osoby będą się różnić między sobą budową ciała, każda z nich będzie mogła cieszyć się odpowiednim dla siebie dopasowaniem materaca. Wyposażone w działające niezależnie od siebie sprężyny materace zapewnią komfort każdej ze śpiących na nich osób. Co więcej, dzięki doskonałej amortyzacji materaca, także ruchy osoby obok będą niemal całkowicie niewyczuwalne, a tym samym nie zakłócą snu.

Materace kieszeniowo-sprężynowe imponują także swoją szczególną trwałością. Ich budowa sprawia, że doskonale radzą sobie one z regularną i intensywną eksploatacją – są to wygodne i doskonale amortyzujące materace na lata.

Materace kieszeniowo-sprężynowe – rozmiary i modele

Dostępne w ofercie naszego sklepu materace kieszeniowo-sprężynowe to modele przeznaczone przede wszystkim dla par, dlatego też w asortymencie Krzesła Design można znaleźć szeroki wybór materaców kieszeniowych w podwójnych rozmiarach, czyli 140 x 200 oraz 160 x 200. Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, uzupełniliśmy jednak ofertę materaców kieszeniowo-sprężynowych także o modele w rozmiarze 120 x 200.

Na tym jednak nie kończy się różnorodność naszej oferty. Wśród materaców kieszeniowych w Krzesła Design można bowiem znaleźć modele o różnym stopniu twardości, zróżnicowanej grubości, a także materace stworzone specjalnie z myślą o alergikach. Na uwagę zasługuje między innymi materac kieszeniowy 140 x 200 KITOO H3 – wygodny i doskonale amortyzujący, wyposażony w praktyczny i trwały pokrowiec antyalergiczny z włóknem klimatyzującym. Materac ten może być z powodzeniem używany również na łóżkach ze stelażem (wyposażonym w możliwość podnoszenia podnóżka i zagłówka). To czyni z niego model odpowiedni dla osób ze schorzeniami ortopedycznymi oraz osób starszych i leżących. Innym ciekawym modelem jest materac kieszeniowo-sprężynowy 160 x 200 MADA H3, wyposażony w separator filcowy. Umieszczony między wkładem sprężynowym a górnymi warstwami pianek separator znacząco wpływa na jakość, a także wytrzymałość materaca.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą materaców kieszeniowych. Zobacz, co możemy Ci zaproponować, i wybierz model najlepszy dla siebie.

do góry

Krzesła Design © 2024

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl